Samsung Monitor 57 cali LS57CG952NUXEN VA 7680x2160 DUHD 32:9 3xHDMI 1xDP 2xUSB 3.0 1ms(GTG) zakrzywiony HAS 240Hz Gaming 2 lata d2d
Dostępność: brak towaru
Opis
Pierwszy na świecie monitor dual UHD
Świat w grze stanie się jeszcze bardziej realistyczny. Monitor DUHD o przekątnej 57" posiada ekran o szerokości dwóch klasycznych monitorów UHD. Z niesamowicie szczegółowymi detalami i szerokim polem widzenia zobaczysz więcej i poczujesz, że nic Ci nie umknie.
Ekran o krzywiźnie 1000R
Technologia Quantum Matrix
VESA DisplayHDR 1000
240Hz, 1ms oraz wejście DP 2.1
Pokonaj każdego przeciwnika dzięki ekstremalnej szybkości. Częstotliwość odświeżania 240Hz redukuje opóźnienia zapewniając Ci ultra płynną rozgrywkę, a dzięki czasowi reakcji 1ms i mniejszemu rozmyciu Twoje ruchy będą jeszcze bardziej precyzyjne. Wejście DisplayPort 2.1 zapewni taką samą niesamowitą wydajność w trybie DUHD z różnymi częstotliwościami odświeżania.
AMD FreeSync Premium Pro
CoreSync & Core Lighting+
Ergonomiczny design
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LS57CG952NUXEN
Proporcje obrazu 32:9
Przekątna ekranu 57''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 392.2344 mm
Obszar widzialny w poziomie 1394.6112 mm
Rozdzielczość 7680 x 2160
Zakrzywienie ekranu 1000 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 420 cd/m²
Kontrast statyczny 2 500:1
Częstotliwość odświeżania 240 Hz
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 300 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 338.4 mm
Wysokość z podstawą 499.6 mm
Szerokość 1327.5 mm
Głębokość 429.5 mm
Głębokość z podstawą 601 mm