Samsung Monitor gamingowy 27 cali LS27CG552EUXEN
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
998.50
Opis
Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G5 27" 165Hz QHD G55C LS27CG552EUXEN
Wzmocnij swoje wrażenia
Rozdzielczość QHD
Prawdziwie wciągające wrażenia
Zakrzywienie 1000R
Reaguj w milisekundach
Częstotliwość odświeżania 165Hz i czas reakcji 1ms (MPRT)
Jesteś gotów na zwycięstwo? Bez zmagania się z zacinającym się i rozmytym obrazem? Ultrawysoka częstotliwość odświeżania 165Hz idealnie sprawdza się nawet przy niezwykle dynamicznych scenach i superszybkiej akcji. Dzięki wynoszącemu 1 ms (MPRT) czasowi reakcji każdy Twój ruch będzie niezwykle precyzyjny.
Płynna gra bez wysiłku
AMD FreeSync
Zobacz detale niewidoczne dla innych
HDR10
Ochrona wzroku
Eye Saver Mode i Flicker Free Mode dla wypoczętych oczu
Model
Odyssey G5
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1000 R
Czas reakcji MPRT 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 2 500:1
Częstotliwość odświeżania 165 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x USB Serwisowe
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty AMD FreeSync
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 40 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Przewód zasilania: 1.5 m
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel HDMI
Kolor Czarny
Wysokość 382.8 mm
Wysokość z podstawą 477.4 mm
Szerokość 616.6 mm
Głębokość 120 mm
Głębokość z podstawą 272.6 mm