Samsung Monitor gamingowy 27 cali LS27DG500EUXEN
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Monitor Gamingowy Odyssey G5 27" 180Hz QHD G50D LS27DG500EUXEN
Lepszy obraz
Rozdzielczość QHD i matryca IPS
Pełna widoczność nawet w cieniu
VESA DisplayHDR 400
Przewaga dzięki szybkości
Czas reakcji 1ms i częstotliwość odświeżania 180Hz.
Szybka zmiana scen. Częstotliwość odświeżania 180Hz eliminuje opóźnienia, zapewniając ekscytującą rozgrywkę z wyjątkowo płynną akcją. Skacz na wrogów, gdy tylko ich dostrzeżesz, dzięki czasowi reakcji 1ms (GtG).
Koncentracja bez najmniejszych zakłóceń
Kompatybilność z G-Sync
Zadbaj o swoje oczy
Tryby Eye Saver i Flicker Free
Z myślą o wygodzie
Ergonomiczna podstawa
Model
Odyssey G5
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.664 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 1 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB Serwisowe
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty G-SYNC
Certyfikaty AMD FreeSync
Certyfikaty TUV
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 48 W
Klasa energetyczna F
Akcesoria w zestawie
  • Przewód zasilania: 1.5 m
  • Kabel Displayport
Kolor Czarny
Wysokość 361.5 mm
Wysokość z podstawą 552 mm
Szerokość 613 mm
Głębokość 70 mm
Głębokość z podstawą 263.5 mm