Samsung Monitor gamingowy 34 cale LS34DG850SUXDU
Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey OLED G8 34" 175Hz UWQHD G85SD LS34DG850SUXDU
Świat gry ożywa na szerokim ekranie
OLED w rozdzielczości Ultra WQHD
Skup się bez rozpraszania uwagi
OLED Glare Free
Pokonaj przeciwników z najwyższą szybkością
Czas reakcji 0.03ms (GtG) i częstotliwość odświeżania 175Hz
Unikaj, kontruj i atakuj szybciej niż pozostali gracze dzięki technologii OLED z niemal natychmiastowym czasem reakcji 0.03 ms (GtG). Częstotliwość odświeżania 175Hz zmniejsza opóźnienia, zapewniając ekscytującą rozgrywkę z ultrapłynną akcją.
Graj po swojemu
Game Pass Ultimate
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
Odyssey OLED G8
Proporcje obrazu 21:9
Przekątna ekranu 34''
Typ matrycy OLED
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 337.1 mm
Obszar widzialny w poziomie 800.1 mm
Rozdzielczość 3440 x 1440
Zakrzywienie ekranu 1800 R
Czas reakcji 0.03 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 175 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x USB (Type B)
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty AMD FreeSync Premium Pro
Certyfikaty G-SYNC
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 180 W
Klasa energetyczna G
Akcesoria w zestawie
  • Przewód zasilania 1.5 m
  • Kabel DisplayPort
  • Kabel USB 3.0
  • Pilot
Kolor Srebrny
Wysokość 363.5 mm
Wysokość z podstawą 522.3 mm
Szerokość 813.6 mm
Głębokość 128.1 mm
Głębokość z podstawą 192.8 mm