Samsung Monitor gamingowy Odyssey G3 27 cali LS27DG300EUXEN
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
804.20
Opis
Monitor gamingowy Odyssey G3 27 cali FHD 180Hz G30D | LS27DG300EUXEN
  • Odświeżanie 180Hz z czasem reakcji 1ms
  • Wsparcie AMD FreeSync
  • Eve Saver minimalizuje emisję niebieskiego światła
  • Black Equalizer zwiększa widoczność ciemnych obszarów
  • Celniejsze strzały dzięki Virtual AIM Point
  • HDR10
  • Wejścia HDMI, DP
  • Regulacja wysokości HAS i Pivot
Odświeżanie 180Hz i czas reakcji 1ms (MPRT)
Płynna i dynamiczna rozgrywka, dzięki częstotliwości odświeżania 180Hz, która eliminuje opóźnienia na ekranie. Atakuj wrogów, gdy tylko ich zobaczysz, dzięki czasowi reakcji 1 ms (MPRT).
AMD FreeSync
Łap ukrytych w cieniu wrogów dzięki lepszej widoczności
Virtual Aim Point
Tryb Eye Saver i redukcja migotania ekranu
3-stronna konstrukcja bez obramowania
Ergonomiczna podstawa
Model
Odyssey G3
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy VA
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 335.644 mm
Obszar widzialny w poziomie 596.736 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 1 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 3 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 35 W
Klasa energetyczna E
Kolor Czarny
Wysokość 376.9 mm
Wysokość z podstawą 520.6 mm
Szerokość 618.2 mm
Głębokość 92.4 mm
Głębokość z podstawą 234.2 mm