Samsung Monitor gamingowy Odyssey G6 27 cali LS27DG600SUXEN
Dostępność: brak towaru
Opis
Monitor G6 Odyssey 27 cali QHD 360Hz G60SD| LS27DG600SUXEN
  • Jakość obazu OLED odświeżanie 360Hz i czas reakcji 0.03ms oraz HDR 10+ gaming
  • Samsung OLED Safeguard+ czyli rewolucyjny mechanizm chłodzenia matrycy wspieranym przez AI
  • OLED Glare Free - powierzchnia matrycy zapobiega odblaskom
  • AMD FreeSync Premium Pro - najwyższy standard graficzny rozgrywki
  • Wbudowane głośniki oraz Auto Source Switch dla idealnej komunikacji między źródłami
  • Pełna ergonomia i estetyka: HAS, Pivot, Tilt, Swivel, podświetlenie ambientowe CoreLighting+
  • Komplet wejść: USB, HDMI, DP
  • Funkcje Eye Saver i Flicker Free zapobiegają zmęczeniu wzroku
Jakość obrazu OLED
Głęboki poziom czerni
Matryca OLED Glare Free
Odświeżanie 360Hz i czas reakcji 0,03ms (GtG)
Kompatybilność z G-Sync
Model
Odyssey G6
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy OLED
Technologia podświetlania Diody LED
Obszar widzialny w pionie 333.72 mm
Obszar widzialny w poziomie 590.42 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Czas reakcji 0.03 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000 000:1
Częstotliwość odświeżania 360 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Certyfikaty TCO
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 140 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 353.8 mm
Wysokość z podstawą 554.2 mm
Szerokość 611.7 mm
Głębokość 49.2 mm
Głębokość z podstawą 263.5 mm