Producenci
Samsung Monitor profesjonalny 85 cali QP85A-8K LH85QPA8BGCXEN
Opis
Technologia Quantum Matrix Pro
Neo QLED 8K Signage jest wyposażony w technologię podświetlenia, która może precyzyjnie sterować naszymi wewnętrznymi diodami Quantum Mini LED. Dzięki temu nawet w bardzo jasnych i ciemnych scenach możesz odkryć imponujące szczegóły, które teraz stają się widoczne, ponieważ telewizor jest wyposażony w 12-bitowe poziomy kontrastu (4096 poziomów) i Local Brightness Booster, aby poprawić całą zawartość.
Dane techniczne
| Model | QP85A-8K |
| Przekątna ekranu | 85'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.24375 mm |
| Rozdzielczość | 7680 x 4320 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15.625 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 270 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 489.5 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1083 mm |
| Szerokość | 1893.4 mm |
| Głębokość | 17.4 mm |
| Waga | 43.3 kg |