Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Kiosk samoobsługowy z systemem Windows gotowy do natychmiastowego użycia
Modułowa funkcjonalność do obsługi każdego rodzaju płatności
Kompleksowe rozwiązanie o rozszerzonej kompatybilności
Solidna, ale stabilna wydajność
Kompaktowa i nowoczesna konstrukcja
Wszechstronne rozwiązanie dla każdego scenariusza
Ekran zawsze sterylny
Ochrona przed odpryskami
Dane techniczne
Model
LH24KMCCBGCXEN
Przekątna ekranu 24"
Typ matrycy Advanced PLS
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2745 mm
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji 14 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość pozioma min. 56 kHz
Częstotliwość pozioma max. 84.5 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty CB
Certyfikaty EMC
Pobór mocy 88 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Kolor Biały
Wysokość 334.4 mm
Szerokość 547.9 mm
Głębokość 48.8 mm