Dostępność: średnia ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Seria KMA-W z procesorem i3 LH24KMC3BGCXEN
  • Modułowa funkcjonalność do obsługi każdego rodzaju płatności
  • Kompleksowe rozwiązanie bez użycia zewnętrznego komputera
  • Kompaktowa i nowoczesna konstrukcja
Samoobsługowy Kiosk z systemem Windows
Kompleksowe rozwiązanie o rozszerzonej kompatybilności
Solidna i stabilna wydajność
Wszechstronne rozwiązanie dla każdego scenariusza
Ekran zawsze sterylny
Minimalizacja wypadków i ryzyka. Ochrona przed odpryskami
Dane techniczne
Model
LH24KMC3BGCXEN
Przekątna ekranu 24"
Typ matrycy ADS-IPS
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Ekran dotykowy Tak
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 14 ms
Jasność 250 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty FCC Class A
Certyfikaty CCC
Pobór mocy 88 W
Kolor Biały
Wysokość 547.9 mm
Szerokość 334.4 mm
Głębokość 48.8 mm