Producenci
Samsung Monitor profesjonalny OH75A 75 cali Błyszczący 24h/7 3500(cd/m2) 3840 x 2160 (UHD) S7 Player (Tizen 6.0) 3 lata d2d (LH75OHAEBGBXEN)
Opis
- Certyfikat UL dla widoczności na zewnątrz przy większej jasności niż 3500 nitów i wydajności 24/7
- Lepsza widoczność dzięki technologii antyrefleksyjnej dzięki Magic Protection Glass
- Zapobiegaj wilgoci, aby zapewnić optymalną wydajność dzięki ukrytym wentylatorom w dolnej części wyświetlacza
- Optymalny poziom wytrzymałości odpowiadający IK10 i dodatkowa trwałość dzięki klasie ochrony IP56
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | OH75A |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 3500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 12 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 1053.4 mm |
| Szerokość | 1774.8 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Waga | 134 kg |