Producenci
Samsung Monitor profesjonalny OM46B 46 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 1920 x 1080(FHD) Tizen 5.0 3 lata d2d (LH46OMBEBGBXEN)
Opis
- Certyfikat UL dla widoczności na zewnątrz przy większej jasności niż 3500 nitów i wydajności 24/7
- Zaawansowana dokładność kolorów i jasność, tworząca żywe treści
- Lepsza widoczność dzięki technologii antyrefleksyjnej Magic Protection Glass
- Zapobiegaj wilgoci, aby zapewnić optymalną wydajność dzięki ukrytym wentylatorom w dolnej części wyświetlacza
Dane techniczne
| Model | OH46B |
| Przekątna ekranu | 46" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 572.67 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1018.08 mm |
| Plamka matrycy | 0.53 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 6 000:1 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 995 x 500 |
| Pobór mocy | 460 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 623.6 mm |
| Szerokość | 1069 mm |
| Głębokość | 86 mm |
| Waga | 36 kg |