Producenci
Samsung Monitor profesjonalny OM75A 75 cali Błyszczący 24h/7 4000(cd/m2) 3840 x 2160 (UHD) S7 Player (Tizen 5.0) Wi-Fi 3 lata d2d (LH75OMAEBGBXEN)
Opis
Wzmocnij kampanie dzięki najwyższej jakości obrazu
Zaprojektowany z myślą o optymalizacji kampanii, OM75A zapewnia wysoką jakość obrazu z treścią UHD, dzięki czemu ożywi każdą ofertę. Ponadto wysoka jasność eliminują odblaski na ekranie, zapewniając bezkompromisowe wrażenia podczas oglądania.
Dynamiczny wyświetlacz
Zanurz swoich klientów w każdym obrazie dzięki szerszemu spektrum kolorów. Wyświetlacz Dynamic Crystal Display tworzy realistyczne obrazy, które pozwalają widzom dostrzec nawet najsubtelniejsze szczegóły.
Dane techniczne
| Model | LH75OMAEBGBXEN |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Typ matrycy | Advanced PLS |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Jasność | 4000 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Częstotliwość pozioma min. | 15 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 24 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 981.1 mm |
| Szerokość | 1703.1 mm |
| Głębokość | 85.4 mm |
| Waga | 37.2 kg |