Dostępność: brak towaru
Opis
Wzmocnij kampanie dzięki najwyższej jakości obrazu
Dynamiczny wyświetlacz
Dane techniczne
Model
LH75OMAEBGBXEN
Przekątna ekranu 75''
Typ matrycy Advanced PLS
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 14 ms
Jasność 4000 cd/m²
Kontrast statyczny 1 200:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 15 kHz
Częstotliwość pozioma max. 135 kHz
Częstotliwość pionowa min. 24 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 400 x 400
Kolor Czarny
Wysokość 981.1 mm
Szerokość 1703.1 mm
Głębokość 85.4 mm