Dostępność: brak towaru
Opis
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność.
Maksymalny efekt na minimalnej przestrzeni
Niezrównana, ultracienka obudowa QBC o grubości 28,5 mm sprawia, że jest to najcieńszy model z serii UHD firmy Samsung. QBC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu projektowi, który płynnie komponuje się z Twoją firmą.
Czysta grafika w trybie poziomym lub pionowym. Nawet ramka
Bezpieczny i równy montaż. Wyśrodkowane otwory VESA
Realistyczny kolor, urodzony w czystym stanie z drobnym kryształem. Dynamiczny kolor kryształu
Oglądaj realistyczne odcienie kolorów w potężnej rozdzielczości 4K. Procesor kryształowy 4K
Połącz się wygodnie. Strona główna interfejsu użytkownika
Uproszczona kalibracja między ekranami za pomocą aplikacji mobilnej. Inteligentna kalibracja
Ulepsz profesjonalne środowiska dzięki specjalistycznym narzędziom. Tryby profesjonalne
Zmień sposób zarządzania wyświetlaczem. Samsunga VXT
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LH43QBCEBGCXEN
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 43"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.245 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 350 nits
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 121 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 557.8 mm
Szerokość 969.5 mm
Głębokość 28.5 mm