Dostępność: brak towaru
Opis
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność.
Maksymalny efekt w minimalnej przestrzeni
Niezrównana grubość 28,5 mm sprawia, że QBC jest najcieńszą opcją w serii UHD firmy Samsung. QBC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu designowi, który płynnie wpisuje się w założenia Twojej firmy.
Równomierna ramka
Wyśrodkowane otwory VESA
Dynamic Crystal Color
Crystal Processor 4K
Domowe UI
Smart Calibration
Tryby profesjonalne
Samsung VXT
Dane techniczne
Model
LH75QBCEBGCXEN
Przekątna ekranu 75''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.429 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 350 nits
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 400 x 400
Pobór mocy 214.5 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Kolor Nie dotyczy
Wysokość 960.4 mm
Szerokość 1682.3 mm
Głębokość 28.5 mm