Dostępność: brak towaru
Opis
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność.
Ultra Slim Depth
Niezrównana, ultracienka grubość 28,5 mm sprawia, że QHC jest najcieńszą opcją w serii UHD firmy Samsung. QHC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu designowi, który idealnie pasuje do Twojej firmy.
Równomierna ramka
Wyśrodkowane otwory VESA
Dynamic Crystal Color
Quantum Processor Lite 4K
Bez odblasków
Domowe UI
Smartview+
Inteligentna kalibracja
Tryby profesjonalne
Samsung VXT
Model
LH43QHCEBGCXEN
Przekątna ekranu 43"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.245 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 700 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 132 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 557.8 mm
Szerokość 969.5 mm
Głębokość 28.5 mm