Dostępność: brak towaru
Opis
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność.
Równomierna ramka
Wyśrodkowane otwory VESA
Dynamic Crystal Color
Quantum Processor Lite 4K
Bez odblasków
Domowe UI
Smartview+
Inteligentna kalibracja
Tryby profesjonalne
Samsung VXT
Model
LH55QHCEBGCXEN
Przekątna ekranu 55"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.315 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 700 nits
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 187 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 708.8 mm
Szerokość 1237.9 mm
Głębokość 28.5 mm