Dostępność: brak towaru
Opis
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność.
Ultra Slim Depth
Niezrównana, ultracienka grubość 28,5 mm sprawia, że QHC jest najcieńszą opcją w serii UHD firmy Samsung. QHC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu designowi, który idealnie pasuje do Twojej firmy.
Równomierna ramka
Wyśrodkowane otwory VESA
Dynamic Crystal Color
Quantum Processor Lite 4K
Bez odblasków
Domowe UI
Smartview+
Inteligentna kalibracja
Tryby profesjonalne
Samsung VXT
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LH65QHCEBGCXEN
Przekątna ekranu 65"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.372 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 700 nits
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 400 x 300
Pobór mocy 203.5 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 831.9 mm
Szerokość 1456.8 mm
Głębokość 28.5 mm