Dostępność: brak towaru
Opis
LH75QHCEBGCXEN
  • Jedynie 28,5 mm grubości
  • Jest dostarczany z uchwytem ściennym Slim Fit
  • Wyśrodkowane otwory VESA
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność.
Ultra Slim Depth
Niezrównana, ultracienka grubość 28,5 mm sprawia, że QHC jest najcieńszą opcją w serii UHD firmy Samsung. QHC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu designowi, który idealnie pasuje do Twojej firmy.
Równomierna ramka
Wyśrodkowane otwory VESA
Dynamic Crystal Color
Quantum Processor Lite 4K
Bez odblasków
Domowe UI
Smartview+
Inteligentna kalibracja
Tryby profesjonalne
Samsung VXT
Dane techniczne
Model
LH75QHCEBGCXEN
Przekątna ekranu 75''
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.429 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 700 nits
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 400 x 400
Pobór mocy 275 W
Kolor Czarny
Wysokość 960.4 mm
Szerokość 1682.3 mm
Głębokość 28.5 mm
Waga 34.6 kg
Pozostałe parametry
  • Wersja systemu operacyjnego: Tizen 7.0
  • Pamięć flash: 16GB
  • Maksymalna częstotliwość piksela: 594MHz
  • Gama kolorów: 72% (NTSC)
  • Haze: 25%