Producenci
Samsung Monitor profesjonalny QM43B-T 43 cale Matowy, Dotykowy 24h/7 500(cd/m2) 3840x2160 (UHD) S10 Player (Tizen 6.5) Wi-Fi/BT 3 lata d2d (LH43QMBTBGCXEN)
Opis
Wyświetlacze QMB-T maksymalizują wrażenia dotykowe dzięki wbudowanemu, wydajnemu odtwarzaczowi multimediów opartemu na Tizen. Konstrukcja typu All-in-One eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego, a ulepszony system operacyjny Tizen sprawia, że korzystanie z różnych aplikacji dotykowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Seria QMB-T firmy Samsung zapewnia rozdzielczość UHD dla niewiarygodnie wyraźnych treści, zwiększając zaangażowanie klientów dzięki realistycznym obrazom, które zostały zoptymalizowane pod kątem wyświetlania dokładnie tak, jak zamierzono.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | QM43B-T |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.245 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 81 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 110 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 584.4 mm |
| Szerokość | 986.2 mm |
| Głębokość | 56.7 mm |
| Waga | 14.5 kg |