Dostępność: brak towaru
Opis
Smukła konstrukcja. Doskonała wydajność.
Maksymalny efekt w jak najmniejszej przestrzeni
Ultra Slim Depth
Niezrównana, ultracienka grubość 28,5 mm sprawia, że QMC jest najcieńszą opcją w serii UHD firmy Samsung. QMC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu designowi, który idealnie pasuje do Twojej firmy.
Czysty obraz w trybie poziomym lub pionowym
Równomierna ramka
Bezpieczny i prosty montaż
Wyśrodkowane otwory VESA
Żywy kolor, powstały w czystym stadium z drobnym kryształem
Dynamic Crystal Color
Zobacz realistyczne odcienie kolorów w potężnym 4K
Quantum Processor Lite 4K
Najważniejsze informacje są zawsze widoczne
Bez odblasków
Połącz się z wygodą
Domowe UI
Współpraca między ekranami z bezprzewodową prędkością
Smartview+
Uproszczona kalibracja między ekranami za pomocą aplikacji mobilnej
Inteligentna kalibracja
Wzbogać otoczenie zawodowe o specjalistyczne narzędzia
Tryby profesjonalne
Zmień sposób zarządzania ekranem
Samsung VXT
Zrównoważony rozwój w codziennym życiu
Energy Star / EPEAT* / TÜV Rheinland Carbon Footprint*
Model
LH43QMCEPGCXEN
Przekątna ekranu 43"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia HD Ultra HD/4K
Powierzchnia matrycy Matowa
Rozdzielczość 3840 x 2160
Jasność 500 nits
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 8 ms
Kontrast statyczny 1 200:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x RS-232C (IR)
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EMC
Pobór mocy 74 kW
Standard VESA 200 x 200
Wysokość 557.8 mm
Szerokość 969.5 mm
Głębokość 28.5 mm