Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Smukła konstrukcja. Doskonała wydajność.
Ultra Slim Depth
Niezrównana, ultracienka grubość 28,5 mm sprawia, że QMC jest najcieńszą opcją w serii UHD firmy Samsung. QMC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu designowi, który idealnie pasuje do Twojej firmy.
Równomierna ramka
Wyśrodkowane otwory VESA
Dynamic Crystal Color
Quantum Processor Lite 4K
Bez odblasków
Domowe UI
Smartview+
Inteligentna kalibracja
Tryby profesjonalne
Samsung VXT
Model
LH55QMCEBGCXEN
Przekątna ekranu 55"
Typ matrycy VA
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.315 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 500 nits
Kontrast statyczny 4 000:1
Częstotliwość pozioma min. 30 kHz
Częstotliwość pozioma max. 81 kHz
Częstotliwość pionowa min. 48 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Pivot Nie
Regulacja wysokości Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 154 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 708.8 mm
Szerokość 1237.9 mm
Głębokość 28.5 mm