Producenci
Samsung Monitor profesjonalny WM85B Flip PRO 85 cali Dotykowa 16h/7 350(cd/m2) 3840 x 2160 (UHD) Flip App WiFi/BT 3 lata d2d (LH85WMBWLGCXEN)
Opis
Dane techniczne
| Model | WM85B |
| Przekątna ekranu | 85'' |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 6 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 197 W |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 1151.1 mm |
| Szerokość | 1945.8 mm |
| Głębokość | 89 mm |
| Waga | 75.2 kg |