Samsung Monitor wielkoformatowy 43 cale QE43T LH43QETELGCXEN
Dostępność: brak towaru
Opis
Osiągaj więcej, dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w zakresie wyświetlania
Niesamowita jakość obrazu UHD
Wyświetlacz Crystal
Procesor Crystal 4K
Bezramkowa konstrukcja zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania
Zintegrowane rozwiązanie do zarządzania treścią
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
LH43QETELGCXEN
Przekątna ekranu 43"
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2451 mm
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 8 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Częstotliwość pozioma min. 15 kHz
Częstotliwość pozioma max. 135 kHz
Częstotliwość pionowa min. 24 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RS-232 (COM)
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty CE
Certyfikaty CB
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 121 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 558.9 mm
Szerokość 963.9 mm
Głębokość 59.6 mm