Samsung Monitor wielkoformatowy 55 cali QE55T LH55QETELGCXEN
Dostępność: brak towaru
Opis
Osiągaj więcej, dzięki profesjonalnym rozwiązaniom w zakresie wyświetlania
Niesamowita jakość obrazu UHD
Wyświetlacz Crystal
Bezramkowa konstrukcja zapewnia niezapomniane wrażenia podczas oglądania|
Zintegrowane rozwiązanie do zarządzania treścią
Model
LH55QETELGCXEN
Przekątna ekranu 55"
Powierzchnia matrycy Błyszcząca
Rozdzielczość 3840 x 2160
Czas reakcji 6.5 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Częstotliwość pozioma min. 15 kHz
Częstotliwość pozioma max. 135 kHz
Częstotliwość pionowa min. 24 Hz
Częstotliwość pionowa max. 75 Hz
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 2 x 3,5 mm minijack
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Pivot Nie
Certyfikaty CB
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 154 W
Klasa energetyczna G
Kolor Czarny
Wysokość 707.2 mm
Szerokość 1230.5 mm
Głębokość z podstawą 59.9 mm