Producenci
Samsung Monitor wielkoformatowy 55 cali VH55R-R
Opis
- Dzięki wyjątkowo wąskiej ramce mierzącej zaledwie 0,44 mm i wyposażonej w zaawansowaną technologię poprawy obrazu Samsunga oraz szeroki kąt widzenia, VHR-R zapewnia imponujące i płynne wrażenia. Nowoczesna, smukła konstrukcja pozwala na dopasowanie wyświetlacza do każdego środowiska biznesowego.
- Zaawansowana technologia ulepszania obrazu Samsung zapewnia, że wszystkie treści są żywe i wyraźne. W trybie Picture Enhancer nasycenie kolorów i kontrast są poprawione poprzez dostosowanie krzywej gamma. W trybie korektora czerni ciemne obrazy są rozjaśniane, dzięki czemu szczegóły są lepiej widoczne.
- Ciesz się doskonałą prezentacją obrazu z imponującą jasnością 700 nitów, co pozwala firmom dostarczać wyraźne informacje przez całą dobę. Nieoślepiające panele wyświetlacza zapewniają lepszą widoczność niezależnie od oświetlenia otoczenia.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | LH55VHRRBGBXEN |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.63 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 8 ms |
| Jasność | 700 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 100:1 |
| Kontrast dynamiczny | 30 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 57.3 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 70 kHz |
| Częstotliwość pionowa min. | 47 Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 63 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI |
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | EMC |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Pobór mocy | 270 W |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 681.7 mm |
| Szerokość | 1211 mm |
| Głębokość | 69.9 mm |
| Waga | 16.8 kg |