Samsung Premium HBU8000 Serie 50 cali HGBU800 HG50BU800EUXEN
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Realistyczny kolor
Elegancki i smukły, więcej niż kiedykolwiek AirSlim
Oszałamiająco smukły profil telewizora płynnie wtapia się w ścianę, jak nigdy wcześniej.
Odkryj swoje ulubione treści w jednym miejscu Smart Hub
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
HG50BU800EUXEN
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Tizen
Obraz Auto Motion Plus
Obraz HLG
Obraz UHD Dimming
Obraz HDR10+
Obraz HDR
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Zegar
Funkcje Ulubione kanały
Funkcje specjalne
  • Samsung LYNK Chmura
  • Hotelarstwo Plug&Play (łatwa konfiguracja)
  • Tryb włączania
  • Lista kanałów hotelowych
  • Wyświetlanie menu kanałów
  • Mieszana lista kanałów (ATSC, DVB-T/T2/C/S2, analogowe)
  • Mój kanał
  • Tryb oszczędzania energii (sterowanie BLU)
  • Przejście RJ12/IR
  • Aktualizacja zegara TTX (analogowy)
  • Klonowanie USB
  • Budzenie (alarm)
  • Samsung LYNK DRM
  • Tryb Bezpieczny
System dźwięku
  • Dekoder Dolby MS12 2 kan.
  • Dźwięk śledzenia obiektów OTS Lite
  • Moc wyjściowa (RMS) 20W
  • Typo głośnika 2CH
  • Dźwięk bluetooth
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Procesor
Quantum Processor Lite
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-12
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 77 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot z bateriami TM2280E
  • Samsung Smart Control (w zestawie)
  • Obsługiwany mini uchwyt ścienny
  • Obsługiwany standardowy uchwyt ścienny VESA
  • Kabel zasilający
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Kabel do transmisji danych
Wysokość 644.6 mm
Wysokość z podstawą 683.6 mm
Szerokość 1118.3 mm
Głębokość 25.7 mm
Głębokość z podstawą 228.8 mm