Producenci
Samsung Smartfon GALAXY A05s LTE 4/128GB Czarny
Opis
Bardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 25W
- Bateria o wielkości 5,000 mAh umożliwii długie korzystanie z telefonu bez konieczności ładowania.
- Dodatkowo, dzięki technologii Fast Charging naładujesz swój telefon znacznie szybciej niż dotychczas.
Doskonałe aparaty
- Wysoka jakość zdjęć dzięki potrójnemu aparatowi 50 MP . Pozostałe obiektywy zapewniają funkcję Live Focus, 10-krotny zoom optyczny pozwoli na najdokładniejsze odworowanie wspomnień.
- Przedni aparat 13 MP również pozwoli na zrobienie wysokiej jakości selfie.
Nowoczesny wyświetlacz i design
- Wyświetlacz 6.7 cala FHD+ (1080x2400) 90Hz zapewnia najlepszą jakość obrazu.
- Smukły i nowoczesny wzór wyróżnia telefon, a kształt pozwala na wygodne trzymanie.
Dane techniczne
| Model | GALAXY A05s |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Obsługa 5G | Nie |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Rozdzielczość | 2400 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | PLS LCD, 90 Hz |
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Qualcomm SM6225 (Octa-Core, 2.4GHz,1.9GHz) |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 13 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 2 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 168 mm |
| Szerokość | 77.8 mm |
| Głębokość | 8.8 mm |
| Waga | 195 g |