Producenci
Samsung Smartfon GALAXY A25 5G 6/128 GB Czarny
Opis
Bardzo pojemna bateria 5,000 mAh & super szybkie ładowanie 25W
- Bateria o wielkości 5,000 mAh pozwoli na długie korzystanie z telefonu bez konieczności ładowania.
- Dodatkowo, dzięki technologii Fast Charging 25W naładujesz swój telefon znacznie szybciej niż dotychczas.
Doskonałe aparaty
- Wieloobiektywowy aparat smartfonu Galaxy A25 5G przenosi sztukę fotografowania w zupełnie nowy wymiar.
- Aparat 50 MP OIS robi ostrzejsze i wyraźniejsze zdjęcia, natomiast obiektyw szerokokątny pozwala zmieścić w kadrze jeszcze więcej.
- Aparat o regulowanej głębi ostrości umożliwia wybór punktu wyostrzenia, a obiektyw makro pozwala zajrzeć do świata najdrobniejszych szczegółów.
Nowoczesny wyświetlacz
- Duży, zastosowany w modelu Galaxy A25 5G wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala pozwala zobaczyć więcej niż kiedykolwiek wcześniej (1000 nitów) .
- Dzięki technologii FHD+ sAMOLED i wysokiej częstotliwości odświeżania 120 Hz, użytkownicy mogą cieszyć bardziej płynnymi i ostrzejszym obrazem.
Dane techniczne
| Model | GALAXY A25 5G |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,5" |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | sAMOLED / 1000 nits / Vision booser/ 120Hz / Gorilla Glas 5 |
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Exynos 1280 (5nm, 2xA78 2.4 GHz, 6xCA55 2.0GHz) |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 13 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Przewód USB-C |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 162.1 mm |
| Szerokość | 77.6 mm |
| Głębokość | 8.3 mm |