Producenci
Samsung Smartfon GALAXY A26 5G 6/128 GB czarny Enterprise Edition
Opis
Więcej zabawy na dużym ekranie
Wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,7 cala z wąską, zminimalizowaną ramką pozwala w pełni oddać się ulubionej rozrywce dzięki żywej ostrości obrazu - od najnowszego filmu po zdjęcia bliskich Ci osób.
Solidny i wytrzymały
Ciesz się ulubionymi aktywnościami na świeżym powietrzu ze spokojem. Z klasą wytrzymałości IP67 Galaxy A26 5G jest gotowe do robienia zdjęć najważniejszych momentów koncertów lub nagrywania wspaniałych momentów w przerwie meczu, nawet w deszczu.
Rób stabilne zdjęcia dzięki OIS
Dzięki optycznej stabilizacji obrazu (OIS) możesz teraz uchwycić najbardziej dynamiczne sceny z oszałamiającą ostrością, niezależnie od tego, czy jesteś na imprezie, koncercie, czy meczu sportowym.
Rób realistyczne zdjęcia z szerokokątnym aparatem
Rób wysokiej jakości zdjęcia dzięki szerokokątnemu aparatowi 50 MP. Teraz możesz robić stabilne zdjęcia nawet w ruchu.
Rób selfie warte udostępnienia
Rób selfie, którymi będziesz chciał się od razu pochwalić. Uchwyć każdą chwilę, od codziennej po niezwykłą - wszystko za pomocą 13-megapikselowego aparatu do selfie.
Płynna praca, bezproblemowe działanie
Zwiększ przyjemność - od przeglądania stron i grania po strumieniowe przesyłanie filmów - ulepszony procesor sprawia, że wszystko działa szybko i płynnie.
Długa żywotność baterii
Dzięki wytrzymałej baterii o pojemności 5000 mAh (typowo) możesz oglądać maratony filmowe nawet przez 17 godzin bez konieczności ładowania Galaxy A26 5G.
Aktualizacje systemu operacyjnego do 6 generacji
Bądź na bieżąco z aktualizacją systemu operacyjnego do 6 generacji i 6 latami aktualizacji zabezpieczeń, aby zapewnić bezpieczeństwo i optymalną wydajność Galaxy A26 5G.
Zbudowany, aby chronić Twoje dane dzięki Knox Vault
Zabezpiecz swoje poufne dane dzięki certyfikowanemu przez EAL5+ Samsung Knox Vault zapewniającemu zaawansowaną ochronę.
Dane techniczne
| Model | GALAXY A26 5G Enterprise Edition |
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. Kup ten produkt w AB i zyskaj rabat 50% na przedłużenie licencji/pakietu KNOX Suite na kolejny rok/dwa/trzy lata. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 17 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 13 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 164 mm |
| Szerokość | 77.5 mm |
| Głębokość | 7.7 mm |
| Waga | 200 g |