Producenci
Samsung Smartfon GALAXY A35 DS5G 6/128GB Enterprise Czarny
Opis
Galaxy A35 5G
4 najważniejsze funkcje:
- Premium design
Intuicyjna płaska obudowa z eleganckim szklanym tyłem - Wyraźne, ostre zdjęcia i filmy
Rejestruje żywe kolory i drobne szczegóły w dzień i w nocy - Wyświetlacz zaprojektowany na nowo
Ulepszony wyświetlacz Infinity-O z Super AMOLED - Samsung Knox Vault
Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie poufnych informacji
Prostota i elegancja
Zachwycające połączenie prostoty i przyjemności. Kultowy design Galaxy A35 5G charakteryzuje się liniowym układem aparatu, otoczonym szklanym tyłem i płaską ramką boczną, co zapewnia elegancki wygląd.
Piękno w każdym detalu
Rób wyjątkowe zdjęcia szerokokątnym aparatem o wysokiej rozdzielczości 50 MP. Żywe kolory i szczegóły sprawią, że zdjęcia będą zachwycające i warte udostępnienia. Za każdym razem.
Oszałamiające zdjęcia nawet w ciemności
Jeszcze więcej funu z Nightografią. Galaxy A35 5G jest wyposażony w ulepszoną jednostkę NPU i matrycę aparatu, dzięki czemu zdjęcia są wyraźne i pełne detali nawet w ciemności. Od nocnych krajobrazów po nocne portrety, zyskasz więcej szczegółów na każdym zdjęciu.
Nagrywaj wyraźne i stabilne filmy
Dzięki Super HDR możesz uzyskać bogate kolory, wyraźne filmy i lepszą widoczność w różnym oświetleniu. W połączeniu z OIS i VDIS, można uzyskać płynne filmy podczas filmowania nawet w ruchu.
Edytuj zdjęcia bez wysiłku
Przenieś swoje zdjęcia na wyższy poziom, ulepszając je za pomocą sugestii edycji, tj. rozmycia tła, remasteringu, usuwania cieni i wiele więcej.
Jasny i dynamiczny wyświetlacz
Poznaj wspaniały 6,6-calowy wyświetlacz FHD+ Super AMOLED Infinity-O z płynną częstotliwością odświeżania 120 Hz i jasnością 1000 nitów. Funkcja Vision Booster zapewnia krystalicznie czystą widoczność na zewnątrz, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.
Moc jest w Twoich rękach
Odblokuj moc ośmiordzeniowego procesora dzięki ulepszonemu procesorowi graficznemu i jednostce NPU, dzięki czemu wielozadaniowość, gry i streamingowanie stają się dziecinnie proste i przyjemne. Galaxy A35 5G o dużym systemie chłodzenia z komorą parową jest gotowe do wykonania niemal każdego zadania. Do tego pamięć wewnętrzna 128 GB i obsługa gniazd kart microSD o pojemności do 1 TB. Później podziękujesz.
Długodziałająca bateria dotrzyma Ci kroku
Większa mobilność, dzięki baterii o pojemności 5000 mAh (typowo), która zapewnia łączność przez 2 dni i funkcję superszybkiego ładowania.
Odporność na uszkodzenia spowodowane upadkami i rozlanymi płynami
Telefon jest odporny na kurz i wodę dzięki klasie ochrony IP67. Ponadto wyświetlacz jest wykonany z wytrzymałego szkła Corning Gorilla Glass Victus+, co zapewnia dodatkowy spokój ducha.
Wsparcie w zakresie bezpieczeństwa Twoich danych
Samsung Knox Vault z certyfikatem EAL5+ został zaprojektowany w celu ochrony poufnych informacji, takich jak kod PIN, hasło i symbol blokady ekranu. Zaszyfrowane dane można bezpiecznie przenieść do pamięci Samsung Knox, która jest całkowicie odizolowana i oddzielona od głównego systemu operacyjnego.
Mamy wszystko pod kontrolą
Aktualizacje systemu operacyjnego i zabezpieczeń są standardem w przypadku Galaxy A35 5G. Otrzymasz do 4 generacji aktualizacji systemu operacyjnego i do 5 lat aktualizacji zabezpieczeń, aby Twój telefon i dane osobowe były w dobrych rękach.
Dane techniczne
| Model | Galaxy A35 5G |
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,6'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Samsung Exynos 1380 (4x 2.4 GHz, A78 + 4x 2.0 GHz, A55) |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Czas rozmów (maks.) | 23 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 13 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 5 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 161.7 mm |
| Szerokość | 78 mm |
| Głębokość | 8.2 mm |
| Waga | 209 g |
| Pozostałe parametry |
|