Producenci
Samsung Smartfon GALAXY A36 5G 8/256 GB czarny Enterprise Edition
Opis
Zakreśl i znajdź
Po prostu użyj Circle to Search. Wystarczy zaznaczyć tekst lub obiekt, który Cię interesuje, aby bez wysiłku uzyskać wyniki wyszukiwania.
Filtry stworzone dla Ciebie
Twórz niepowtarzalne zdjęcia za pomocą Galaxy A36 5G, używając go jak płótna, a obrazów z galerii jak palety. Filtry analizują Twoje zdjęcia, aby tworzyć niestandardowe efekty od czerni i bieli po analogowe nadając każdemu ujęciu niepowtarzalny charakter.
Usuń niepotrzebne elementy
Przekształć swoje zdjęcie w doskonałe dzieło sztuki. Ulepszona funkcja Object Eraser bez wysiłku wykrywa, sugeruje i usuwa niechciane osoby w tle podczas gdy Edit Suggestion (Sugestia Edycji) oferuje kreatywne rekomendacje, aby dopracować ostateczny wygląd zdjęcia.
Większy, imponujący wyświetlacz 6,7 dla wciągającej rozrywki
Oglądaj najnowsze programy na większym, 6,7-calowym wyświetlaczu FHD+ Super AMOLED. Dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz i zwiększonej jasności 1 200 nitów, ciesz się płynnym przewijaniem i lepszą widocznością, nawet na zewnątrz.
Moc do działania
Wykorzystaj pełną moc procesora Octa-core z wydajnym CPU, GPU i NPU, stworzonymi do wielozadaniowości, grania i streamowania ulubionych programów. Galaxy A36 5G jest wyposażony w o 15% większą komorę parową, dzięki czemu podczas wykonywania zadań z łatwością pozostaje chłodny.
Aktualizacje systemu operacyjnego do 6 generacji
Dzięki ulepszeniom systemu operacyjnego do 6 generacji i 6-letniej gwarancji bezpieczeństwa Twój Galaxy A36 5G pozostanie bezpieczny i działający sprawnie przez długi czas.
Stworzony, by chronić Twoje hasła z Knox Vault
Chroń swoje wrażliwe dane dzięki certyfikowanemu na poziomie EAL5+ systemowi Samsung Knox Vault zapewniającemu zaawansowaną ochronę.
Dane techniczne
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. |
| Model | GALAXY A36 5G Enterprise Edition |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | EDGE |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 29 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 12 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 8 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 5 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 162.9 mm |
| Szerokość | 78.2 mm |
| Głębokość | 7.4 mm |
| Waga | 195 g |