Producenci
Samsung Smartfon GALAXY S24 5G 8/256GB Enterprise Edition Czarny
Opis
Galaxy S24 Enterprise Edition SM-S921BZKGEEE
- Łatwa komunikacja: tłumaczenie na żywo1 interpretuje to, co mówisz w czasie rzeczywistym.
- Poczekaj: potężny aparat wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby wydobyć z obiektów to, co najlepsze, nawet w nocy.
- Po prostu zacznij: dzięki mocnemu procesorowi możesz doświadczyć pełnej mocy Galaxy AI2.
- Po prostu zakreśl kółkiem: dzięki Circle to Search with Google3 możesz łatwo znaleźć to, czego szukasz.
Dane techniczne
| Model | GALAXY S24 |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,2'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Dynamic AMOLED 2X |
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Deca Core |
| Pozostałe informacje o procesorze | Taktowanie procesora
|
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 12 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 10 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 12 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 147 mm |
| Szerokość | 70.6 mm |
| Głębokość | 7.6 mm |
| Waga | 167 kg |
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. Kup ten produkt w AB i zyskaj rabat 50% na przedłużenie licencji/pakietu KNOX Suite na kolejny rok/dwa/trzy lata. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. |