Producenci
Samsung Smartfon GALAXY S24 FE 5G 8/128GB Grafit Enterprise
Opis
Galaxy S24 FE Enterprise Edition
- Zmieniaj rozmiar i retuszuj zdjęcia z funkcją Photo Assist
- Oszałamiające portrety przy słabym oświetleniu dzięki silnikowi ProVisual Engine
- Hiperrealistyczne wrażenia z gry
Dane techniczne
| Model | GALAXY S24 |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Deca Core |
| Taktowanie procesora | 3.1 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
|
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 4700 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 21 h |
| Czas czuwania (maks.) | 81 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 10 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 12 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 8 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | eSIM |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Grafitowy |
| Wysokość | 162 mm |
| Szerokość | 77.3 mm |
| Głębokość | 8 mm |
| Waga | 213 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. Kup ten produkt w AB i zyskaj rabat 50% na przedłużenie licencji/pakietu KNOX Suite na kolejny rok/dwa/trzy lata. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. |