Producenci
Samsung Smartfon GALAXY S25 5G 12/128GB DS Enterprise Edition Srebrny
Opis
Galaxy AI
Wkrocz w nową erę mobilnej sztucznej inteligencji dzięki towarzyszowi AI, który zawsze jest o krok przed Twoimi potrzebami. Pozwól, by naturalna rozmowa prowadziła Cię do łatwego załatwiania codziennych zadań.
Prosty. Efektowny.
Poznaj Galaxy S25 i S25+. Smukła konstrukcja premium zamknięta w mocnej aluminiowej ramce z immersyjnym ekranem, zaawansowanym aparatem, teraz odchudzona dla bardziej komfortowego chwytu.
Silnik ProVisual Engine
Nasz silnik ProVisual Engine nowej generacji, wspierany przez potężny procesor, umożliwia uchwycenie, oglądanie i edycję zdjęć oraz wideo, zapewniając najlepsze doświadczenia.
Najpotężniejszy procesor stworzony dla Galaxy
Przedstawiamy procesor stworzony i zoptymalizowany dla Galaxy. Dzięki ulepszonemu ray tracingowi w czasie rzeczywistym oraz optymalizacji Vulkan zanurz się w akcji i doświadcz płynnej, wciągającej rozgrywki.
Znakomita żywotność baterii
Dzięki naszej pionierskiej technologii mDNIe wbudowanej w stworzony na miarę procesor oraz optymalizacji oprogramowania, czas użytkowania baterii w Galaxy S25 i S25+ został wydłużony, abyś mógł cieszyć się dłuższymi godzinami oglądania filmów.
Całkowicie nowy One UI 7, stworzony dla AI
Zyskaj bezpośredni dostęp do powiadomień z Now Brief, muzyki, timera i innych funkcji z całkowicie nowego Now Bar, bez konieczności odblokowywania telefonu. W połączeniu z konfigurowalnymi widgetami, ten interfejs jest stworzony, by do Ciebie pasować.
Dane techniczne
| Model | GALAXY S25 5G Enterprise Edition |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,2'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 4.47 GHz |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 12 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 10 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 12 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 146.9 mm |
| Szerokość | 70.5 mm |
| Głębokość | 7.2 mm |
| Waga | 162 g |
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. Dla klientów, którzy zakupią ten produkt w AB jest przygotowana specjalna oferta z rabatem -50% na PRZEDŁUŻENIE licencji/pakietu KNOX SUITE na kolejny rok/dwa/trzy lata. Ponownie prosimy o kontakt w tej sprawie ze swoim opiekunem handlowym. |