Producenci
Samsung Smartfon Galaxy A16 5G 4/128 GB czarny
Opis
Galaxy A16 5G
Wciągające wrażenia wizualne dzięki żywemu wyświetlaczowi o przekątnej 6,7 cala
Zanurz się w ulubionych treściach dzięki oszałamiającej przejrzystości i żywym kolorom wyświetlacza FHD+ Super AMOLED. Obszerny ekran o przekątnej 6,7 cala ze zminimalizowanymi ramkami ożywi każdą chwilę.
Smuklejszy stylowy design
Zwężony do zaledwie 7,9 mm grubości, Galaxy A16 5G wsuwa się prosto do Twojej dłoni, kieszeni i codziennego życia. Dostępny w czterech kolorach, łączy elegancki design z ulepszoną przenośnością.
Uchwyć codzienne chwile jak profesjonalista
Rób wysokiej jakości zdjęcia swojego codziennego życia dzięki zaawansowanym funkcjom aparatu. Uchwyć wspomnienia w żywy sposób dzięki głównemu aparatowi 50 MP i rób wyraźne selfie z przednim aparatem 13 MP, aby każda chwila zabłysnęła.
Zdobądź przewagę w grze z mocnym procesorem
Dzięki ulepszonemu procesorowi 2,4 GHz możesz szybko pokonać przeciwników i oglądać ulubione programy bez żadnych zakłóceń.
Niezawodna ochrona na co dzień
Teraz, dzięki ochronie IP54, możesz spokojnie spędzić dzień. Ta dodatkowa wytrzymałość oznacza, że poradzi sobie z małymi niespodziankami dnia, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co ważne.
**Galaxy A16 ma stopień ochrony IP54. W oparciu o warunki testu laboratoryjnego urządzenie jest spryskiwane 10 litrami świeżej wody na minutę przez 5 minut pod każdym kątem. Nie zaleca się używania na plaży lub basenie. Odporność urządzenia na wodę i kurz nie jest trwała i może z czasem ulec zmniejszeniu z powodu normalnego zużycia.
Aktualizacje systemu operacyjnego do 6 generacji
Dzięki ulepszeniom systemu operacyjnego do 6 generacji i 6-letniej gwarancji bezpieczeństwa Twój Galaxy A16 pozostanie aktualny przez długi czas.
**Zasady aktualizacji systemu operacyjnego i aktualizacji bezpieczeństwa określone powyżej mogą ulec zmianie.
Szybkie ładowanie, długi czas pracy
Ciesz się tym, co kochasz, nie martwiąc się o żywotność baterii - bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia długą pracę Galaxy A16 5G po jednym ładowaniu. A dzięki superszybkiemu ładowaniu szybko wraca do działania.
Dane techniczne
| Model | Galaxy A16 5G |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | WAP |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | Bluetooth |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 3500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 3700 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,7'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | sAMOLED |
| System operacyjny | Android 14 |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Samsung Exynos 1330 2.4GHz, 2GHz |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion (bateria wewnętrzna) |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 13 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 5 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 2 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | LTE |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | UMTS |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 164.4 mm |
| Szerokość | 77.9 mm |
| Głębokość | 7.9 mm |
| Waga | 200 g |
| Pozostałe parametry |
|