Producenci
Samsung Smartfon Galaxy A54 DualSIM 5G 8/128GB Enterprise czarny
Opis
Trzyletnia gwarancja producenta.
Galaxy A54 5G wersja korporacyjna SM-A546BZKCEEE
- Wyświetlacz sAMOLED o przekątnej 6,4 cala, 1080 × 2340 (FHD+), 120 Hz, 1000 nitów
- Potrójny aparat główny: 50 OIS / 12 / 5 MP
- Przedni aparat 32 MP
- 8 GB RAM, 128 GB pamięci
- Bateria 5000 mAh z technologią szybkiego ładowania 25 W
- Czytnik linii papilarnych w ekranie
- Dwie karty SIM + microSD
- Odporny na wodę i kurz zgodnie ze standardem IP67
- Samsung Wallet, aby płacić bezkontaktowo iz pełnym bezpieczeństwem
- Obsługa eSIM
Inspirowana prostota
Dzięki wysokiej jakości szklanemu wykończeniu, eleganckiemu modułowi fotograficznemu i błyszczącym kolorom Galaxy A54 5G to wspaniały smartfon o eleganckiej i wyrafinowanej obudowie.
Z łatwością nagrywaj wspaniałe filmy
Dzięki VDIS i szerokokątnemu OIS, Galaxy A54 5G pomaga z łatwością nagrywać wysokiej jakości filmy, z automatycznym przycinaniem i ustawianiem ostrości.
Przeżyj niezapomniane noce dzięki Nightography. Oszałamiająca nocografia
Po prostu naciśnij migawkę. Galaxy A54 5G robi wspaniałe zdjęcia dzięki zaawansowanemu czujnikowi obrazu. W ciemności czujnik fotoprzełącza się automatycznie w tryb nocny.
Aparat, który dba o Ciebie. Przednia kamera
Ulepsz swoje selfie przednim aparatem 32 MP. Odkryj przyjemność robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości z uderzającymi kolorami i doskonałą ostrością.
Dąż do perfekcji. Remaster zdjęć
Ulepsz swoje zdjęcia za pomocą Photo Remaster. Zmniejsz rozmycie i szumy na zdjęciach, zwiększając rozdzielczość za pomocą intuicyjnego narzędzia opartego na sztucznej inteligencji.
Zostaw tylko to, co lubisz. Gumka do przedmiotów
Koniec z czekaniem na idealny moment. Zrób zdjęcie i wymaż niechciane obiekty, cienie, odbicia i więcej za pomocą funkcji Object Eraser.
Wyraźny i jasny ekran, nawet w biały dzień
Kochaj to, co widzisz. 6,4-calowy wyświetlacz FHD+ Infinity-O zapewnia żywe kolory, doskonałą widoczność w świetle dziennym i częstotliwość odświeżania 120 Hz, zapewniającą superpłynne renderowanie.
Łącze szerokopasmowe, które zabierze Cię dalej 5G
Odkryj najwyższą prędkość. Uwolnij swój potencjał dzięki sieci 5G i jej ultraszybkim połączeniom, które przekraczają granice i zwiększają Twoją produktywność.
* Wymaga optymalnego połączenia. Dostępność sieci i rzeczywista prędkość mogą się różnić w zależności od kraju, regionu, operatora sieci i środowiska użytkownika.
Przesuwaj swoje granice. Edytor
Wykorzystaj swój szczytowy potencjał wydajności. Zwiększona pojemność i wydajność potężnego ośmiordzeniowego procesora otwiera zupełnie nowy świat możliwości.
Zachowaj wszystkie swoje wspomnienia. Pojemność przechowywania
Dzięki pamięci wewnętrznej 128 GB/256 GB i obsłudze kart microSD o pojemności do 1 TB masz aż nadto miejsca na wszystkie cenne wspomnienia.
* Dostępna pojemność zależy od wstępnie załadowanego systemu.
** Karta microSD sprzedawana oddzielnie.
Dane techniczne
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. |
| Model | Galaxy A54 |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,4'' |
| Rozdzielczość | 2340 x 1080 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 5000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Czas rozmów (maks.) | 46 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 32 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Aparat - Tył 2 | 12 Mpix |
| Aparat - Tył 3 | 5 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu |
|
| Karta SIM | eSIM |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Tak |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 158.2 mm |
| Szerokość | 76.7 mm |
| Głębokość | 8.2 mm |
| Waga | 202 g |