Producenci
Samsung Smartfon Galaxy Xcover 7 5G (6+128GB) Enterprise Edition czarny
Opis
Smartfon Galaxy Xcover7 5G
Trzyletnia gwarancja producenta.
Dane techniczne
| Model | Xcover 7 G556 5G |
| Ważne | Ten smartfon, jak wszystkie produkty w wersji Enterprise Edition, zawiera bezpłatną, roczną licencję pakietu Samsung KNOX Suite. W celu aktywacji licencji prosimy o kontakt ze swoim opiekunem handlowym. |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSDPA |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSUPA |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Obsługa 5G | Tak |
| Przekątna ekranu | 6,6'' |
| Rozdzielczość | 2408 x 1080 |
| System operacyjny | Android |
| Procesor | Octa Core |
| Taktowanie procesora | 2.2 GHz |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128 GB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Pojemność baterii | 4050 mAh |
| Czas rozmów (maks.) | 38 h |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Aparat - Przód | 5 Mpix |
| Aparat - Tył | 50 Mpix |
| Karta SIM | Nano |
| Dual SIM | Nie |
| GPS | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | 5G |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Ładowanie indukcyjne | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 169 mm |
| Szerokość | 80.1 mm |
| Głębokość | 10.2 mm |
| Waga | 240 g |