Samsung Telewizor 55 cali 55HQ60A HG55Q60AAEUXEN
Dostępność: brak towaru
Opis
Seria HQ60A HG55Q60AAEUXEN
  • Najwyższa jakość obrazu i odwzorowanie kolorów dzięki QLED w rozdzielczości 4K UHD
  • Edycja wbudowanej planszy powitalnej dla gościa z poziomu TV
  • Technologie Dual LED i Quantum HDR10+ dla prezentacji treści w najwyższej jakości
  • Odbiór cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2/HEVC H.265
Miliard odcieni z Quantum Dot 100% Natężenia Kolorów z Quantum Dot
Zoptymalizowana tonacja kolorów podświetlenia zapewnia wzmocniony kontrast. Dual LED
Szerszy zakres kontrastu w skali kinowej. Quantum HDR
Szybszy i inteligentniejszy procesor 4K. Procesor Quantum Lite 4K
Smukły i cienki, jak nigdy dotąd. AirSlim (Sprawdź design dostępny w Twoim regionie)
Dostosuj wysokość i poszerzaj stojak telewizyjny tak, aby pasował do każdej przestrzeni.
Oglądaj wszystko na ekranie. Multi View
Po prostu stuknij, aby ustanowić połączenie. Tap View
Stwórz niezapomniane powitanie. Home App
Prosty, kompatybilny rozwój aplikacji internetowych. H.Browser
Poznaj kompleksowe rozwiązanie w zakresie hotelarstwa. LYNK Cloud
Pobierz
Panel QLED
Przekątna ekranu 55"
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Obraz HDR10+
Obraz LED Clear Motion
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Aktualizacja oprogramowania przez USB
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Kompatybilność z H.Browser
  • Samsung LYNK Cloud
  • Hospitality Home Menu 2.0
  • Obsługa Hospitality Plug&Play (Łatwa Instalacja)
  • Lista kanałów hotelowych
  • Wyświetlanie menu kanałów
  • Połączone listy kanałów (ATSC, DVB-T/T2/C/S2, Analog)
  • Mój kanał
  • Tryb Oszczędzania Energii (Kontrola BLU)
  • Wykorzystanie RJ12 / IR
  • Clock Back Up Supply
  • Klonowanie USB
  • Soft AP
  • Wake-up Timer (Alarm)
  • Zabezpieczenia DRM Samsung LYNK
  • Tryb bezpieczny
System dźwięku
  • Dolby Digital Plus
  • Moc RMS 20W
  • Rodzaj głośników 2CH
  • Bluetooth Audio
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Tryb hotelowy Tak
Procesor
Procesor Quantum Lite 4K
Bluetooth Tak
WiFi Direct
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Optical
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 77 W
Akcesoria w zestawie
  • Pilot zdalnego sterowania TM2180E
  • Dopasowany do wieszaka w standardzie Mini
  • Dopasowany do wieszaka w standardzie VESA
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja szybkiej instalacji
  • Kabel transmisji danych
  • Optional Stand Support
Wysokość 708.8 mm
Wysokość z podstawą 747.8 mm
Szerokość 1232.1 mm
Głębokość 25.7 mm
Głębokość z podstawą 228.8 mm