Producenci
Samsung Telewizor 55 cali Crystal UHD HG55BU800 HG55BU800EUXEN
Opis
Realistyczny kolor
Inny poziom UHD z zaawansowaną technologią luminoforu. Zanurz się w obrazie z miliardem odcieni kolorów. Dynamic Crystal Color zapewnia realistyczne wariacje, dzięki czemu możesz zobaczyć każdą subtelność.
Elegancki i smukły, więcej niż kiedykolwiek AirSlim
Oszałamiająco smukły profil telewizora płynnie wtapia się w ścianę, jak nigdy wcześniej.
Poczuj każdy odcień koloru zgodnie z zamierzeniami dzięki wydajnemu procesorowi 4K Crystal Processor 4K
Poczuj każdy odcień koloru zgodnie z zamierzeniami. Potężne skalowanie 4K zapewnia rozdzielczość do 4K dla ulubionych treści.
Odkryj swoje ulubione treści w jednym miejscu Smart Hub
Nowy Smart Hub firmy Samsung stawia na pierwszym planie i odkrywaniu treści, dzięki czemu spędzasz mniej czasu na wyszukiwaniu, a więcej na przesyłaniu strumieniowym filmów, programów i innych treści, które lubisz.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | HG55BU800 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Tizen |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HGiG |
| Obraz | HDR |
| Obraz | UHD Dimming |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Tak |
| Technologie |
|
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Ulubione kanały |
| Funkcje | Asystent głosowy ThinQ AI |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Procesor | Processor 4K |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 88 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 708.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 747.8 mm |
| Szerokość | 1232.1 mm |
| Głębokość | 25.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 228.8 mm |
| Waga | 15.5 kg |
| Waga z podstawą | 15.8 kg |