Samsung Telewizor 65 cali Crystal UHD HG65BU800 HG65BU800EUXEN
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Realistyczny kolor
Elegancki i smukły, więcej niż kiedykolwiek AirSlim
Oszałamiająco smukły profil telewizora płynnie wtapia się w ścianę, jak nigdy wcześniej.
Odkryj swoje ulubione treści w jednym miejscu Smart Hub
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
HG65BU800EUXEN
Panel LED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Tizen
Obraz HDR10+
Obraz HLG
Obraz UHD Dimming
Obraz HDR
Obraz HGiG
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Tak
Technologie
  • Motion Xcelerator
  • Dynamic Crystal Colour
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Ulubione kanały
Funkcje Asystent głosowy ThinQ AI
Funkcje Automatyczne wyłączenie
System dźwięku
  • Dolby Digital Plus MS12 2 kan.
  • Adaptacyjny dźwięk
  • Dźwięk śledzenia obiektów OTS Lite
  • Q-Symfonia
  • Wyjście dźwięku (RMS) 20W
  • Typ głośnika 2CH
  • Łącze multiroom
  • Dźwięk Bluetooth
  • Obsługa podwójnego dźwięku (Bluetooth)
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Procesor
Crystal Processor 4K
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Standard VESA 400 x 300
Pobór mocy 179 W
Akcesoria w zestawie
  • Dopasowany do wieszaka w standardzie Mini
  • Dopasowany do wieszaka w standardzie VESA
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja szybkiej instalacji
  • Kabel transmisji danych
  • Optional Stand Support
Wysokość 831.9 mm
Wysokość z podstawą 869.6 mm
Szerokość 1450.9 mm
Głębokość 25.7 mm
Głębokość z podstawą 281.8 mm