Producenci
Samsung Telewizor QLED 65 cali QE65Q77DATXXH
Opis
Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności
Odkryj barwy, które zapierają dech w piersiach. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem kolorów, które będą doskonałe nawet przy najwyższej jasności obrazu.
Ciesz się ulubionymi treściami w ulepszonej jakości dzięki AI
Nasza technologia Skalowania AI 4K, zasilana przez sieci neuronowe i wspierana przez sztuczną inteligencję przekształca treści do rozdzielczości zbliżonej do 4K.
Wejdź na wyższy poziom rozrywki z Samsung Smart TV Tizen
System operacyjny Samsung Smart TV Tizen spotęguje Twoje doświadczenie rozrywki dzięki najnowszym aplikacjom i usługom, w tym Daily+, w której możesz z łatwością zarządzać swoimi codziennymi aktywnościami oraz SmartThings, które daje Ci możliwość sterowania Twoimi inteligentnymi urządzeniami za pomocą telewizora. System operacyjny Tizen chroni Twoją prywatność i dane osobowe za pomocą rozwiązania Bezpieczeństwo Samsung Knox.
Twoje ukochane treści w jakości zbliżonej do 4K i ulepszonej płynności ruchu dzięki 120 Hz
Dzięki wyjątkowemu ulepszeniu ruchu do rozdzielczości zbliżonej do 4K i 120 Hz możesz cieszyć się rozgrywką z płynną akcją bez opóźnień i rozmyć ruchu. Dzięki unikalnej technologii dynamicznego odświeżania marki Samsung Upłynniacz Ruchu 120 Hz zapewnia zróżnicowany pod względem wydajności ruch i obsługę gier VRR do 4K 120 Hz.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | Q77D |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | Filmmaker Mode (FMM) |
| Obraz | Ultimate UHD Dimming |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HDR10+ |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 4 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Pobór mocy | 85 W |
| Wysokość | 831.8 mm |
| Wysokość z podstawą | 897.5 mm |
| Szerokość | 1451.7 mm |
| Głębokość | 25.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 290.2 mm |
| Waga | 21.4 kg |
| Waga z podstawą | 22.2 kg |