Producenci
Samsung Telewizor hotelowy 32 cale EJ690W FHD 1920x1080 DVB-T2CS2, BT Audio, Smart, QLED, REACH/H.Brower 3Y On-site (HG32EJ690WEXEN)
Opis
Kompaktowy telewizor QLED, który wpasowuje się w każde wnętrze
Samsung HJ690F umożliwia właścicielom hoteli stworzenie przyjemnych otoczeń, gotowych imponować gościom, nawet gdy przestrzeń jest ograniczona. Jego kompaktowy design bezproblemowo łączy się z każdym otoczeniem, maksymalizując przestrzeń i umożliwiając odwiedzającym relaks w komfortowych warunkach, jednocześnie ciesząc się znakomitą jakością QLED.
AirSlim
Ultra-cienki design zapewnia dodatkową elastyczność, umożliwiając właścicielom hoteli stworzenie zoptymalizowanych układów pokoi, które zwiększają komfort gości.
Potężne osiągi, zwiększone bezpieczeństwo
Dzięki potężnemu systemowi operacyjnemu TIZEN, telewizory dla branży hotelowej Samsunga zapewniają bezpieczną dostawę treści na wszystkich warstwach aplikacji, platformy i systemu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32EJ690 |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Micro Dimming Pro |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | EPG |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-12 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 80 W |
| Wysokość | 425.6 mm |
| Wysokość z podstawą | 477.7 mm |
| Szerokość | 723.3 mm |
| Głębokość | 30.3 mm |
| Głębokość z podstawą | 154.2 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |