Dostępność: brak towaru
Opis
Aby Twoi goście czuli się jak w domu
Więcej szczegółów dla bardziej intensywnej telewizji
Większy kontrast dla większej przyjemności
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
HG32T5300EZXEN
Panel LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz Micro Dimming Pro
Obraz Pur Color
Obraz HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
System dźwięku
Dolby Digital Plus
Max. moc głośników (sumaryczna) 10 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Nie
WiFi Direct
Gniazda we/wy 1 x Component (Y, Pb, Pr)
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x HDMI
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 75 W
Wysokość 438 mm
Wysokość z podstawą 465.4 mm
Szerokość 737.4 mm
Głębokość 74.1 mm
Głębokość z podstawą 150.5 mm