Producenci
Samsung Telewizor hotelowy 32 cale HT5300 FHD 1920x1080 DVB-T2CS2, Smart, LYNK CLOUD 3Y On-site (HG32T5300EZXEN)
Opis
Aby Twoi goście czuli się jak w domu
Seria HT5300 firmy Samsung oferuje wyświetlacze zaprojektowane specjalnie dla branży hotelarskiej. Dzięki żywym obrazom w jakości Full HD i eleganckiej, nowoczesnej konstrukcji, monitory te tworzą ekskluzywną atmosferę w każdym pomieszczeniu i sprawiają, że goście czują się jak w domu.
Więcej szczegółów dla bardziej intensywnej telewizji
Ultra czysty widok. Dzięki Ultra Clean View zniekształcenia obrazu są zminimalizowane, dzięki czemu goście mogą cieszyć się wszystkimi treściami w wysokiej rozdzielczości i płynnymi przejściami.
Większy kontrast dla większej przyjemności
Dzięki technologii Contrast Enhancer słabe kolory stają się kontrastowymi i kolorowymi obrazami, zapewniając zapierające dech w piersiach wrażenia wizualne.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | HG32T5300EZXEN |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | Micro Dimming Pro |
| Obraz | Pur Color |
| Obraz | HDR |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| System dźwięku | Dolby Digital Plus |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Direct |
| Gniazda we/wy | 1 x Component (Y, Pb, Pr) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 75 W |
| Wysokość | 438 mm |
| Wysokość z podstawą | 465.4 mm |
| Szerokość | 737.4 mm |
| Głębokość | 74.1 mm |
| Głębokość z podstawą | 150.5 mm |
| Waga | 4 kg |
| Waga z podstawą | 4.1 kg |