Producenci
Samsung Telewizor hotelowy 43 cale HBU8000 UHD 3840x2160 DVB-T2CS2, BT Audio, Smart, LYNK CLOUD, Netflix 3Y On-site (HG43BU800EEXEN)
Opis
Pozwól swoim gościom uzyskać dostęp do ich ulubionych treści.
Przedstawiamy HBU8000 - nowy telewizor hotelowy oferujący wyjątkowe doświadczenia rozrywkowe. Z doskonałą jakością obrazu UHD i dostępem do najpopularniejszych usług streamingu, podnoszący standardy rozwiązań multimedialnych Samsunga w pokojach, dodając osobisty akcent do każdego pobytu i przekształcający nowych gości w regularnych odwiedzających.
Dynamic Crystal Color
Podnieś jakość rozrywki w swoim hotelu dzięki technologii Dynamic Crystal Color. Dzięki miliardowi odcieni kolorów, każda subtelność staje się widoczna z wygody pokoju hotelowego.
Smart Hub
Smart Hub umożliwia gościom łatwy dostęp do różnorodnych treści dostosowanych do ich potrzeb. Goście mogą cieszyć się ulubionymi filmami i programami z serwisu Netflix w swoim pokoju hotelowym, tak jak w domu. Ponadto, menedżerowie mogą dodać najnowsze promocje hotelowe do ekranu głównego, aby naturalnie wkomponować je w środowisko pokoju.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | HG43BU800 |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HDR |
| Obraz | HLG |
| Obraz | Dynamic Crystal Color |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-12 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Wysokość | 559.9 mm |
| Wysokość z podstawą | 599 mm |
| Szerokość | 965.5 mm |
| Głębokość | 25.7 mm |
| Głębokość z podstawą | 205.6 mm |
| Waga | 8.4 kg |
| Waga z podstawą | 8.7 kg |