Dostępność: brak towaru
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
HG50CU700EUXEN
Panel LED
Przekątna ekranu 50"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Kontrast dynamiczny Mega Contrast
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Smart TV
Obraz HDR10+
Obraz HLG
Obraz HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Asystent głosowy ThinQ AI
Funkcje Automatyczne wyłączenie
Funkcje EPG
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Tak
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-12
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 71 W
Wysokość 644.2 mm
Wysokość z podstawą 719.1 mm
Szerokość 1116.8 mm
Głębokość 59.9 mm
Głębokość z podstawą 250.2 mm