Producenci
Samsung Telewizor hotelowy 55 cali HCU7000 UHD 3840x2160 DVB-T2CS2, BT Audio, Smart, LYNK CLOUD 3Y On-site (HG55CU700EUXEN)
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | HG55CU700EUXEN |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | Analogowy |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HDR10+ |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Funkcje | Asystent głosowy ThinQ AI |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-12 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 84 W |
| Wysokość | 707.2 mm |
| Wysokość z podstawą | 783.3 mm |
| Szerokość | 1230.5 mm |
| Głębokość | 59.9 mm |
| Głębokość z podstawą | 250.2 mm |
| Waga | 13.9 kg |
| Waga z podstawą | 14.2 kg |