Pobierz
Model
HG55CU700EUXEN
Panel LED
Przekątna ekranu 55"
Obraz HLG
Obraz HDR
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Wielojęzyczne menu OSD
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje Asystent głosowy ThinQ AI
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Max. moc głośników (sumaryczna) 20 W
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x Audio out
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Wejście antenowe
Gniazda we/wy 1 x RJ-12
Standard VESA 200 x 200
Pobór mocy 84 W
Wysokość 707.2 mm
Wysokość z podstawą 783.3 mm
Szerokość 1230.5 mm
Głębokość 59.9 mm
Głębokość z podstawą 250.2 mm