Producenci
Samsung Uchwyt samochodowy + ładowarka indukcyjna GP-PLU021SAABW
Opis
Uchwyt samochodowy z ładowaniem indukcyjnym GP-PLU021SAABW
- Szybkie bezprzewodowe ładowanie
- Automatyczne mocowanie
- Certyfikat Qi
- FOD System
- Uniwersalny
- Super Capacitor
Dane techniczne
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Rodzaj | Samochodowa |
| Napięcie wyjściowe | 9 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.1 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 67.8 x 22.7 x 106.6 mm |
| Waga | 138 g |