Producenci
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 6400 PULSE GAMING 4GB GDDR6 64bit DP/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | Radeon RX 6400 PULSE |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 6400 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 64-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2039 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2321 MHz |
| Taktowanie pamięci | 16 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 17,2 x 56,2 x 170 mm |
| Wersja | Box |