Producenci
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 7600 XT PULSE 16GB GDDR6 128bit 2DP/2HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | Radeon RX 7600 XT |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 7600 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2539 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2810 MHz |
| Taktowanie pamięci | 18 Gbps |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 44,56 x 129,25 x 250 mm |
| Wersja | Box |