Producenci
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 7800 XT Gaming 16G GDDR6 256bit 2DP/2HDMI
Opis
Karta graficzna PULSE AMD RX 7800 XT Gaming 16G GDDR6 256bit 2DP/2HDMI
Dane techniczne
| Model | PULSE AMD Radeon RX 7800 XT 16GB |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 7800 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 280 x 128.75 x 52.57 mm |
| Wersja | Box |